Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Кириленко Іван Григорович

БІОГРАФІЯ

Народився 2 жовтня 1956 року в селищі Берестове Бердянського району Запорізької області, в родині селян.
У 1978 р. закінчив агрономічний факультет Дніпропетровського сільськогосподарського інституту, за фахом вчений агроном. У 1991 році – отримав диплом Академії суспільних наук при ЦК КПРС, за спеціальністю політолог.
Кандидат історичних наук, доктор економічних наук, член-кореспондент УААН.
Працював механізатором-комбайнером у колгоспі ім. Шевченка Бердянського району. З 1977 року активно брав участь у роботі ЛКСМУ. Пройшов шлях від другого секретаря Солонянського райкому ЛКСМУ до другого секретаря Дніпропетровського ОК ЛКСМУ. Був головою колгоспу ім. Петровського Солонянського району. Обіймав посади першого секретаря Магдалинівського райкому КПУ, завідувача відділу сільського господарства та харчової промисловості Дніпропетровського обкому КПУ. Після проголошення незалежності очолював відділ с\г продукції АТ “Дніпропетровська товарно-фондова біржа”, тривалий час працював на керівних посадах в Дніпропетровській обласній державній адміністрації.
Указом Президента України призначений міністром аграрної політики України. 3 листопада 2002 року працює віце-прем’єр-міністром України з аграрних питань.
Член Національної ради з питань молодіжної політики при Президенті України і Національної ради з узгодження діяльності загальнодержавних і регіональних органів та органів місцевого самоврядування, голова Урядового комітету з реформування аграрного сектору.
Обирався народним депутатом України ІІ, ІІІ і IV скликань. У Верховній Раді України був членом Комітету з питань АПК, земельних ресурсів і соціального розвитку села; очолював Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту; підкомітет з питань координації співробітництва з ЄС, СОТ та ОЧЕС Комітету з питань європейської інтеграції. Член постійної делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи. Заступник голови української частини Комітету міжпарламентського співробітництва Україна-ЄС.
Заслужений працівник сільського господарства України. Автор багатьох наукових праць, присвячених реформуванню аграрного сектору економіки України, відносинам власності, формам господарювання, ринковим механізмам регулювання.
Як народний депутат, член Уряду, безпосередньо брав участь у підготовці та втіленні низки законопроектів України, зокрема Земельного Кодексу, ряду Указів Президента України та інших нормативних документів, що регулюють відносини в аграрному секторі економіки України.
З жовтня 2003 року - голова АПУ.
Має державні нагороди: ордени “Знак Пошани” та “За заслуги” ІІ ступеня.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»